Proje Bazlı Toptan İhtiyaçlarınız İçin Lütfen İletişime Geçin +90 312 474 10 20
Gizlilik Politikası Şartlar ve Koşullar Hakkımızda

Bahçe Aydınlatma Tasarımları

pastedGraphic.png

En İyi 5 Arka Bahçe Aydınlatma Trendleri

Hava sıcak, içecekler soğuk ve arka bahçede yaşam başlıyor. İster eğlenceli, ister sadece biraz huzur ve sükunetin tadını çıkarın. İyi tasarlanmış bir dış mekandan daha eğlenceli bir şey yoktur. Bu yazki arka bahçemizdeki aydınlatma trendlerine bir göz atın ve bahçenize anında bir yüz gerdirmesi vermeye hazır olun.

  1. Lineer Güverte Aydınlatması

Artık bir adım kaçırmadan veya ayak parmaklarınızı bastırmadan, bu zeki arka bahçe aydınlatma trendi, sıklıkla unutulan tüm alanları vurgular. Ne kadar yatay çizgiler yanarsa arka bahçeniz o kadar ilginç olur. Sadece aydınlatma merdivenlerinde durmayın, oturma alanlarında yerleşik aydınlatmayı veya vay faktörünü eklemek için yetiştiricileri deneyin.

Bu arka bahçe aydınlatma trendine minimalist yaklaşım, tasarım stiline uyum sağlamasına yardımcı olur. Pratik ve estetik açıdan bu dış mekan aydınlatma trendini memnun etmek gelecek yıllar için popüler bir seçim olacaktır.

  1. Kafe aydınlatması

Güzel aydınlatılmış bir arka bahçe için asla başarısız, anlık ortam seçeneği. Kafe aydınlatması, iç tasarım endüstrisinde şu an reklamdan konutlara kadar oldukça sıcak bir trend.

Bunları patika ışıkları, yemek masası üzerinde aydınlatma veya ateş çukuru üzerinde vurgu olarak kullanın. 

  1. Ağaçlardan Yararlanın

Bahçelerin çoğunda bir veya iki ağaç vardır ve bunlar arka bahçe aydınlatması için mükemmel bir tuval oluşturur. Bu arka bahçe aydınlatma trendi zamansız ve yakın zamanda hiçbir yere gitmiyor. Daha rahat bir alan yaratmak için ağacın gölgesindeki bazı ışıkları dikin veya daha romantik bir titreşim sağlamak için ağaçlara saçılmış ışıkları yerleştirin. 

  1. Ayışığı

Ay ışığına iltifat etmenin harika bir yolu da arka bahçedeki birkaç ağacı aydınlatmak. Bu arka bahçe aydınlatma trendi, doğanın bütün konuşmaları yapmasına izin verirken bahçenize zarif bir şekilde ilgi duymanın harika bir yoludur.

  1. Fenerler

Bu arka bahçe aydınlatma trendi, sahip olabileceğiniz herhangi bir tasarım stiline uyum sağlayabilir. Fenerler, arka bahçe tasarımınızın herhangi bir yerine yerleştirilebilir. Bunun gibi küçük vurgular arka bahçenize hafif bir aydınlatma eklemenin harika bir yoludur. Yanmadığında, harika bir dekoratif dokunuş katarlar.