Proje Bazlı Toptan İhtiyaçlarınız İçin Lütfen İletişime Geçin +90 312 474 10 20
Gizlilik Politikası Şartlar ve Koşullar Hakkımızda

Çatı Kaplama Yapılması

Binaların yağmur ve kar gibi hava koşullarından korunması ve ısı yalıtımının sağlanması için yapılan çatı kaplama işlemi uzmanlık gerektiren bir uygulamadır. Binanın ömrünü uzatan ve yüksek ısı yalıtım ile tasarruf sağlayan bir işlemdir.

 Demir veya dayanıklı malzemelerle hazırlanan iskelet üzerine çatı kaplama yapıyor, Ankara çatı kaplama olarak daima müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

 Çatı Kaplama Sistemleri

 Onduline HR Sistem

 Onduvilla sistem

 Onduline Zigana

 Onduline Zigana Tile

 Onduline Andromeda

 Onduline XHR

 Onduline Fit

 Bardoline Sistem

 Bituline Sistem

 Onduser Sistem

 Onduclair Sistem

 Uzun yıllar kullanılan, güvenilir ve kaliteli sistemleri çatı kaplama anahtar teslim müşterilere sunuyoruz. Hızlı ve kolay uygulamalarla kısa sürede her bir projeyi tamamlıyor, Ankara çatı kaplama olarak binaların yaşam kalitesini arttırıyoruz.

 Çatı Kaplama Hizmeti

 Çatı kaplamada kullandığımız malzemeler her ihtiyaca uygun çeşit ve kalitededir. Bunlar; kenet, bakır, galvaniz, kiremit, panel, trapez, membran ve şıngıl malzemeleridir. Sandviç Panel, Saç Kaplama, Atremit Kaplama ve Kiremit Kaplama olarak farklı yöntemlerden dilediğinizi seçebilir, çatı kaplama anahtar teslim hizmetlerimizden en hesaplı fiyatlarla faydalanabilirsiniz. 

 En kaliteli çatı kaplama malzemelerini kullanarak daima müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, tecrübeli çatı kaplama ustaları ile aradığınız firmadır. Yağmur, kar ve dolu sularının birikmesini engelleyen ve sıcak, soğuk gibi dış etkilere karşı binaları koruyan kaliteli ve güvenilir bir çatı kaplama anahtar teslim için bizimle iletişime geçin. Her ihtiyaca uygun çatı kaplama sistemleri ve malzemeleri ile firmamız sektörde güvenilir ve işinin ehli bir firma olarak liderdir.