Proje Bazlı Toptan İhtiyaçlarınız İçin Lütfen İletişime Geçin +90 312 474 10 20
Gizlilik Politikası Şartlar ve Koşullar Hakkımızda

Dekarosyon Fikirleri

Küçük Dokunuşlarla Evinize Bambaşka Bir Soluk Kazandırın

Colorful balloons flying on sky.

Küçük dokunuşların büyük değişimler yarattığını hemen hemen herkes hayatının bir noktasında tanık olmuştur. Bu küçük dokunuşlar yaşadığımız ev içinde geçerli. Herkes yaşadığı yeri güzelleştirmek ister. Bazen evimizde kullandığımız herhangi bir aksesuar, evimizin bütün atmosferini değiştirir. Bu kadar küçük bir detayın, bu kadar büyük bir etkisinin olması şaşırtıcı değil mi?

Çok büyük paralar harcamadan yapacağınız ufak tefek değişikliklerle veya yeniliklerle yaşadığınız alanı güzelleştirmenin birkaç püf noktasını sizin için derledik:

  1. Sade ve büyük aksesuarlar kullanın. Farklı form ve kalıplarda, evinizin renk uyumuna uygun seçeceğiniz aksesuarlar evinizi modern bir yapıda gösterir. Bu aksesuar vazo olabilir, heykel olabilir. Pek çok küçük ve karmaşık aksesuar kullanmak yerine, tercih edeceğiniz büyük formlarda aksesuarlar evinize modern bir görünüm kazandıracaktır.
  • Evinizin yalnızca tek bir duvarında kullanacağınız büyük bir ayna evinizin derinliğini artıracaktır. Son yılların gözde ev aksesuarı olan dekoratif aynalar pek çok farklı modelleriyle evlere hoş bir şıklık katmasıyla beraber ferah bir görünüm de katıyor.
Pillow on sofa
  • Yine evinizin yalnızca tek bir duvarında uygulayacağınız duvar kâğıdı evinizin derinliği artıracaktır. Taş desenli duvar kağıtları kullanıldığı alanda yarattığı otantik hava nedeniyle son yıllarda en çok tercih edilenler arasında yerini alırken, 3d duvar kağıtları görsel şölen yakalamak isteyenlerin gözde tercihi oluyor.
  • Mobilyalarınıza zıt renkte seçeceğiniz duvar aksesuarları evinizin tekdüze görüntüsünden sıyrılmasını sağlayacaktır. Evinizi nude tonlarında veya koyu renkli eşyalarla dekore ettiyseniz duvar aksesuarlarında kullanacağınız canlı renkteki aksesuarlar evinizin enerjisini yükseltecektir.
  • Canlı çiçek kullanmak evinizin atmosferini tamamıyla değiştirecektir.  Pek çok kişi canlı çiçeklerin bakımıyla uğraşmak istemediklerinden ötürü yapay salon çiçeği tercih etse de, canlı salon çiçekleri yaydıkları enerjiyle hem evinize hem de size pozitif enerji yükleyecektir.