Proje Bazlı Toptan İhtiyaçlarınız İçin Lütfen İletişime Geçin +90 312 474 10 20
Gizlilik Politikası Şartlar ve Koşullar Hakkımızda

Sektödeki konumumuzu sonuç odaklı çalışmalarımız ve deneyimlerimizle elde ettik .  

Sektörün ihtiyacı, ortak faydaların sağlanabileceği işletmelerin varlığıdır. Biz, lider yöneticilerimiz ve uzman kadromuzla bu faydayı sağlamaktayız.

Tüketicilerle yapı ve inşaatın tüm alanlarında kurduğumuz empati sayesinde kaliteli hizmet vermekteyiz, her konuya olumlu yaklaşımlarda bulunarak standartlarımızı korumaktayız.Tüketici bütçesini ve milli sermayeyi göz önünde bulundurarak doğru ve gerçek ihtiyaçları tespit ediyoruz.Tüketicilere en az giderle en çok geliri elde ettirmek amacıyla hareket ederek; yüksek düzeyde kaliteli hizmet sunuyoruz.

Kurumsal yapımızla üreticiden tüketiciye; gerek fabrikadan, gerekse stoktan teslimatla doğrudan ve interaktif ortamda yapı malzemelerini satışa sunuyoruz.Satış öncesi ve satış sonrası Nakliye, danışmanlık, teknik destek ve uygulama yönlendirmeleri yapıyoruz.

0

Mutlu Müşteriler

0

İçilen Kahveler

GELECEK İÇİN

Talepler doğrultusunda en ekonomik ve teknolojik doğru ürünü belirliyoruz.

Sunum ve hizmet çeşitliliğimiz ,Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimiz ,Satışa sunduğumuz ürünler ve markalar ,Perakende veya proje bazlı ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

MERHABA

Yaşamımızın anlamı olan yuvamız’ın, hayatımız için gerekli olan ticari kapılarımız’ın ve gereksinimlerimizin karşılandığı dört duvardan oluşan tüm yapıların bizim için ve geleceğimizdeki insanlık için daha kaliteli olması amacıyla, şahsımın girişimi ile SNK ŞİRKETLER GRUBU faaliyetine başladı.

Türkiye inşaat sektöründe, gerek diğer projelerin yapımında rol oynayan işverenlerimiz olsun, gerekse nihai tüketici olsun, grup şirketimizden ihtiyacı olan ürünü veya hizmeti alarak şirketimize yaptıkları katkı kadar kendi amaçları doğrultusunda da olumlu adım atmış olacaklardır.

Bizim tüm adımlarımızda gelecek vardır ve geleceği hep beraber yaşamak istiyoruz.

Sedat Nurettin KUZAYTEPE

Kurumsal tanıtım katologumuzu incelemek için tıklayınız !