Proje Bazlı Toptan İhtiyaçlarınız İçin Lütfen İletişime Geçin +90 312 474 10 20
Gizlilik Politikası Şartlar ve Koşullar Hakkımızda

İş Güvenliği Malzemeleri Fiyatları

İş güvenliği için kullanılacak malzemeler pek çok kurum tarafından tedarik edilebildiği için aralarında fiyat farkı olduğu rahatlıkla görülebilmektedir. 1-2 liraya bulunabilecek ürünler de varken güvenliği ne kadar sağladığı belli olmadığı için çoğu şirket tarafından tercih edilmiyor. Bizde sizler için bu yazımızda fiyat farkının ne kadar olduğunu göstermek ve tercihlerinizi doğru yönde yapmanız için bir rehber hazırladık.

Baş Koruyucular

  Baret fiyatları arasındaki fark çok olmasa bile kullanacağınız işe uygun modeli ortalama 8-10 lira civarında bulmanız oldukça kolay. 

Göz Koruma

  Hayati organımız olan gözümüzü korumak elbette çok önemli işte tam bu noktada bu için hazırlanmış gözlükler piyasaya çıkıyor. Fiyatları 30 lira civarında gezen gözlükleri 80 liraya da rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Yüz Koruma

  Çoğunlukla kaynak işlerinde olmazsa olmaz olan yüz koruma aletleri fiyat farkı çok olmamakla birlikte 40 lira civarında bulunabiliyor. Üstelik bu aletlerin her hangi bir yerinde sorun olması durumunda sorunlu parçayı da tek alabilirsiniz.

Kulak Koruma

  Tehlikeyi illa görmemize gerek yok. Aniden ortaya çıkan yüksek desibeller hayat boyu kalıcı sorunlara meydana gelmektedir. Kulak tıkaçları 5-10 liraya bulunabilirken baş üstü kulaklıklar 100 TL bandında geziyor.

Solunum Koruma

  Konu nefes olunca her şey ikinci planda kalır. İşte bu yüzden solunum koruma aletleri olmazsa olmaz diyebiliriz. Toz maskeleri 1-2 lira civarında fiyatı varken gaz maskeleri filtresiyle beraber 300 TL civarında bulabilirsiniz. 

Eldivenler

  Kaynak, kesilmez çelik, ısıya karşı dayanıklı gibi farklı iş kollarında kullanabileceğiniz çok farklı modeller bulunmasına karşın fiyatları 20 liradan başlayıp 300 liraya kadar çıkar fiyat aralıkları var. 

Ayak Koruma

  Çizme malzemeleri göz önünde bulundurarak 30 lira civarında dolaşırken kişisel ayakkabılar için modelleri için çok değişik fiyatlar çıkabiliyor. 

İlk Yardım Malzemeleri

  İçeriği farklı olsa bile bu tarz ürünleri set halinde almak sizin için daha avantajlı olacaktır. Fiyatı ise 40 liradan başlayıp 100 liraya kadar çok geniş yelpazede bulabilirsiniz.

Yelekler

  Özellikleri geceleri arabaların sizi rahatlıkla görebilmesi için kullanılan bu yelekler küçük görünse bile çok etkili iş gördüğü söylenebilir. Fiyatları 10 lira civarında dolaşmaktadır.