Proje Bazlı Toptan İhtiyaçlarınız İçin Lütfen İletişime Geçin +90 312 474 10 20
Gizlilik Politikası Şartlar ve Koşullar Hakkımızda

Kutu Profil Nedir?

Kutu Profil Nedir?

İnşaat alanlarında sıklıkla karşılaştığımız ve kullanılan kutu profiller, pek çok amaçla kullanılan demirlerdir. İnşaatların ana unsurlarından birisi olan kutu profillerin standart boyları 6 metreden oluşmaktadır. Bu yapı malzemesi oluşturulurken, ileri teknoloji kullanılmakta ve en kaliteli yapı malzemeleri üretmek için uğraşılmaktadır. Bununla beraber bazı durumlarda standart boyların dışında kutu profil isteyen müşteriler de bulunmaktadır. Bunun için de talebe göre 12 metreye kadar boyutlandırma yapılmakta ve teslim edilmektedir.  Kutu profillere kutu profil denilmesinin sebebi, dikdörtgen biçiminde kesilmiş olması ve içinin boş olmasıdır. Kutu profiller günümüzde birçok sektörün vaz geçilmez malzemeleri başında gelmektedir. Dış cephe kaplaması, inşaat projeleri, makine üretimi, dekorasyon ve ıslak zeminlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Alanında uzman olan firmamız SNK Yapı Market İstanbul, ihtiyacınıza göre sizlere bu ürünleri sunmaktadır. Firmamız, ihtiyaca göre tüm kutu profilleri kaliteli hizmet anlayışı kapsamında üretmekte ve sizlere sunmaktadır. Her zaman daha iyi ürün üretme anlayışı ile hareket eden firmamız kutu profil konusunda da en iyiyi ayağınıza getirmektedir. Kutu profiller 2 çeşitte bulunmaktadır. Bunlardan ilki kare kutu profil, ikincisi de dikdörtgen kutu profildir. Her iki kutu profil de firmamız tarafından dekape edilmiş veya soğuk haddelenmiş bantlarda üretilmektedir.

KUTU PROFİL KULLANIM ALANLARI

Kutu profiller başta inşaat sektörü olmak üzere başka birçok sektörde daha sıklıkla kullanılmaktadır. Bu sektörlerin başında da çatı sistemleri, otomobil sektörü, beyaz eşya ve yan sanayi sektörleri gelmektedir. Özellikle yan sanayiler bu yapı malzemesini sıklıkla kullanmaktadır.

Firmamız kutu profil sektöründe sizlere özel ürün, özel boy ve özel kesitli profiiler oluşturmakta ve tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap vermektedir. İç pazarın hızlı ve esnek ihtiyaçlarına anında hizmet sunan firmamız, kutu profil konusunda da önemli çalışmalara imza atmaktadır.

KUTU PROFİL FİYATLARI NEDİR?

Kutu profil fiyatları, firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bu değişikliklerin en önemli sebebi ise kullanılan malzemelerin kalitesinden ötürüdür. Eğer sizlerin de kutu profil ihtiyacı bulunuyorsa firmamızı arayarak bizimle iletişime geçebilir ve kutu profil fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır. SNK Yapı Market Ankara olarak sizlere sunduğumuz ürünlerin montajına ihtiyaç duyarsanız SNK Yapı Çözümleri şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.