Proje Bazlı Toptan İhtiyaçlarınız İçin Lütfen İletişime Geçin +90 312 474 10 20
Gizlilik Politikası Şartlar ve Koşullar Hakkımızda

Okyanusun Renkleri

pastedGraphic.png

Okyanus Renkleri İle Ev Dekorasyonu Fikirleri

Rahat ve etkileyici okyanus dekorunun ışıltısı, günümüzde bile hoş anıları geri getiriyor. Deniz mavisi ve turkuaz, banyodan bahçeye kadar her yerde çalışabilen diğer belirgin tonlardır. Ancak, bunların unutulmaz gölgeler olduğunu unutmayın.

Aqua renkler mutfakta, özellikle sahil veya sahil evleri için çok iyi durur. Klasik beyazı ekleyin ve herkesi memnun edecek bir kontrastınız olsun.

Aqua ve Turkuaz Mutfak Fayansları

Duş perdesi veya havlu gibi vurgular ile renk katmak, ya da sadece süslemeler yoluyla renk katmak, bu okyanus tonları her zaman farklı ve davetkardır. Banyo gibi küçük alanlar bu renk paletine özellikle elverişlidir.

Ofis için Turkuaz

Deniz mavisi, su ve turkuaz bize denizin güzel renk tonlarını hatırlatıyor. Herhangi bir oda veya aksan bu gölgelerde muhteşem görünüyor. Ultra modern olabilirdi, klasik olabilirdi ya da muhteşem bir dış ofise dönüştürülmüş bir bahçe yapısı olabilirdi. Sudaki renklerin tadını çıkarın onları serbestçe kullanın ve denizin canlı renklerini kutlayın.

Dış Mekan Tasarım Fikirleri

Deniz mavisi bir ön kapıyı kolayca hayal edebiliriz. Panjurları bile hayal edebiliriz ama bu kadar harika görüneceklerini kim hayal edebilir ki? Tabii ki, ahşap kalıplama konusundaki detaylar gerçek bir tablodur, ama mükemmel ahşap kalıplara ve bir garaj kapısındaki pencerelere dikkat çekmenin harika bir yolu.