Proje Bazlı Toptan İhtiyaçlarınız İçin Lütfen İletişime Geçin +90 312 474 10 20
Gizlilik Politikası Şartlar ve Koşullar Hakkımızda

Şartlar ve koşullar

Bu sayfa (altında bulunulan belgelerle birlikte), web sitelerimizde listelenen herhangi bir Ürünü (her biri bir ” Ürün “) tedarik ettiğimiz şartlar ve koşulları (“ Şartlar ve Koşullar ”) içermektedir.Sözleşmenin içeriğini saklıyoruz ve Siparişinizin ayrıntılarını size e-posta ile göndereceğiz. Bu Hüküm ve Koşulları her zaman bulabilir ve indirebilirsiniz. Son Siparişlerinizle ilgili ayrıntıları “Hesabım” bağlantısıyla Hesabınıza giriş yaparak bulabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Hangi satın alma modelini kullanıyorsanız kullanın, yasal haklarınızı etkilemeden herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya öneriniz varsa Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz:

Müşteri Servis Ekibimize Nasıl Ulaşılır:

Depo için Müşteri Hizmetleri yardım hattı: 444 5 765  (Pazartesi-Cuma 09:00 – 18:00 arası açık)

* Yerel arama ücretleri uygulanır.

Depo için E-Posta: lojistik@snkyapimarket.com.tr

Faks: +90 (0) 312 474 10 24

1. Hakkımızda ve bu Hüküm ve Koşulları

Bölüm A – Genel Hüküm ve Koşullar

1. Hakkımızda ve bu Hüküm ve Koşullar

1.1. Hakkımızda ve bu şartlar ve koşullar “SNK YAPI’da kayıtlı bir şirkettir. Bizi 444 5 765 (tr-alan kodsuz)  numaralı telefondan arayabilirsiniz – telefon numarası hafta içi 09: 00-18: 00 arasında arama almak için açıktır.

1.2 Bu Hüküm ve Koşullar, Mağazada sipariş ettiğiniz Ürünlerin tarafımızca tedarik edilmesini düzenler. Bir Ürün sipariş ederek, bu Hüküm ve Koşullara yasal olarak bağlı kalmayı kabul edersiniz.

1.3 Bu Hüküm ve Koşullarda:

a) “Hesap”, siteye sipariş vermek isterseniz siteye kaydolmanız gereken hesap anlamına gelir;

b) “Onay”, siparişinizi e-posta ile onayladığımız anlamına gelir;

c) “Görev İhlali”, bu hüküm ve koşulların 9.9 (b) bendinde belirtilen anlama sahiptir;

d) “İş Günü” (i) Cumartesi veya Pazar ya da (ii) İngiltere’nin hiçbir yerinde resmi tatil anlamına gelmeyen bir gün anlamına gelir;

e) “Sipariş Onayı”, aşağıdaki 4.10 fıkra uyarınca siparişinizi kabul ettiğimiz e-posta adresimiz anlamına gelir;

f) “Sözleşme”, aşağıdaki madde 4.10 uyarınca kabul ettiğimiz bu şart ve koşullara uygun olarak bir ürün veya ürün siparişinizi ifade eder;

g) “Müşteri”, siteye sipariş veren kişi anlamına gelir;

h) “Sorumluluk”, bu şart ve koşulların 9.9 (a) bendinde belirtilen anlama sahiptir;

i)  “Sipariş”, tarafınızdan bizden bir ürün satın almak için siteye gönderilen sipariş anlamına gelir;

j)  “siz” sipariş veren müşteri anlamına gelir;

k) “Maddelere” atıfta bulunmak, bu hüküm ve koşulların maddelerine atıfta bulunur;

l) Başlıklar sadece referans kolaylığı içindir ve şartların ve koşulların yorumlanmasını veya oluşturulmasını etkilemeyecektir;

m) tekili veren kelimeler, çoğul ve tam tersini içerecektir. Bir cinsiyet belirten kelimeler her cinsiyeti içermeli ve kişilere yapılan atıflar bir bireyi, şirketi, şirketi, şirketi veya ortaklığı içermelidir;

n) “içerir” veya “dahil” veya benzeri kelimeler veya ifadelere yapılan atıflar, sınırlama olmaksızın anlamına gelir.

1.4 Şartlar ve Koşullarımızı istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Tarayıcınızdaki ‘kaydet’ işlevini kullanarak bu belgeyi yazdırabilir veya dosyayı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bu belgeyi PDF dosyası olarak açmak için buraya tıklayın. Bu dosyayı açmak için, www.adobe.com adresinde ücretsiz olarak bulabileceğiniz Adobe Reader gibi bir PDF okuyucusuna ihtiyacınız olacak.

1.5 Bu şartlar ve koşullar bizim telif haklarımızdır. Mal ve / veya hizmet sunmak amacıyla ticari amaçlarla üçüncü şahıslar tarafından – özler bile dahil – kullanılması yasaktır. İhlaller yasal işlemlere tabi olabilir.

2. Müşterinin Hesabı 

2.1 Kayıtlı Müşteriler tarafından yerleştirilse bile tüm kayıt taleplerini veya tüm Siparişleri kabul etmekle yükümlü değil ya da tutarlı bir Ürün yelpazesini saklamak ya da Ürünleri kalıcı olarak tutmak zorunda değiliz. Bu fıkra, daha önce verilmiş olan Emirleri etkilemez.

2.2 Kayıt işleminin bir parçası olarak girdiğiniz tüm bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmaktan sorumlusunuz.

2.3 Kişisel oturum açma bilgilerinizin güvenli ve gizli tutulmasından siz sorumlusunuz.

2.4 Erişilebilir herhangi bir alana (örneğin bloglar) girdiğiniz tüm bilgilerden yalnızca siz sorumlusunuz. Üçüncü şahısların haklarına hiçbir giriş yapılamaz. Girişlerinizi kaydetme veya yayınlama yükümlülüğümüz yoktur, örneğin Ürün incelemeleri.

3. Etkisi