Proje Bazlı Toptan İhtiyaçlarınız İçin Lütfen İletişime Geçin +90 312 474 10 20
Gizlilik Politikası Şartlar ve Koşullar Hakkımızda

TEK KATLI ÇELIK EVLER

Çelik evler ; çeliğin yüksek mukavemeti sayesinde çağımızın en güvenliği yapılarıdır.

Çelik yapılar genellikle tek katlı olarak üretilmektir. Tek katlı çelik evler estetik yapısı ve fonksiyonel planlarıyla konforlu ve uzun ömürlü bir yaşamı arzu edenlerin beğenisine sunuyoruz.

Tek katlı çelik evlerin en önemliği özelliği tamamen vidalı sistem kullanarak monte ediliyor olmasıdır.Tek katlı çelik evler kısa sürede kaliteli ve güvenilir bir eve sahip olmak isteyenlerin ilk tercihidir.SNK YAPI size böyle bir yaşam alanı sunmaktan mutluluk duyar.

Çelik ev tiplerinin bir modeli de tek katlı çelik ev teknolojidir. Tek katlı çelik evler ile müstakil seçimler yaparak sizde rahatlıklara kavuşabilirsiniz. Çelik evler sizleri sorunlardan kurtularak süreklilik sağlayabilir. Bunun yanı sıra hafif bir ürünlerdir. 19. ve 20. yüzyılların başından beri gelişme gösterdiği için inşaat firmamız günümüzde oldukça ilerlemiştir. Çeliğin geniş alanlarda kullanımlarını en iyi şekilde gerçekleştirerek altyapıyı gerektiği şekilde sağlamaktayız. Ekonomikliği, depreme karşı dayanıklılığı, çevreci olması, hızlı montaj yapılması, kaliteli oluşu, paslanmaz çeliğin kullanılması, esnekliği sizlere bir adım avantaj verir. Bunları göz önüne alarak sizde inşaat firmamızı tercih edebilirsiniz. Tek katlı çelik ev tasarımında taşıyıcı ürünler kullanmaktayız.

Böylelikle hafif teknolojiler ile sizler rahat edebilirsiniz. Çelik oluşu da depremde, yıldırım düşmesinde, şiddetli olaylarda esneklik yapmayı önler ve kazalara yol açılmaz. Sizde bunları göz önüne alarak tek katlı çelik ev kategorisinden kendinizin beğendiği belirli seçimleri yapabilirsiniz. Tek katlı evler ile ilgili kafanızda herhangi bir soru var ise inşaat firmamızdaki uzman ekiplerimize başvurabilirsiniz. Aynı zamanda fabrikada üretilen bir ürün olduğu için ürünlerde hata yapımı çok azdır. Eğer sizde seçimler yapamazsanız bizlere yeni tasarımlar sunarak sizde bu hizmetinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bunların dışında tek katlı çelik evlerin özelliklerine de göz gezdirebilirsiniz. Evlerinizin tasarımı yapıldıktan sonra gerekli projeleri ve modern planları çizilmektedir.

Ortalama 200m2 evleri bir hafta kadar sürede inşa etmekteyiz. Fakat bodrum katı, konumuna, çevrenin iklim özelliklerine göre yapım süresi değişmektedir. Eskilerde yapılan evler söküldüğünde yıkıldığında parçaları geri kazanılmıyordu ama çelik evlerin sökülmesi takdirinde parçalarının tümünü geri kazanabilirsiniz. Böylelikle tasarruf sağlamış olabilirsiniz. Tek katlı çelik ev ile ilgili sizde çalışmalar yaptırmak istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterlidir. Tüm bu hizmetleri en uygun fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz.

En önemlisi fabrikasyon ürünü oluşu çalışmaların daha hızlı bir şekilde gerçekleşeceğini göstermektedir. Diğer evlerin yapım aşamasına göre çok farklı olmaktadır. Çünkü tek katlı çelik evlerde malzemelerin uyumu, rengi, tasarımı birbirine uyum göstermektedir. Aynı zamanda çeliklerde dışarıdan hiçbir zaman gözükmemektedir.