Proje Bazlı Toptan İhtiyaçlarınız İçin Lütfen İletişime Geçin +90 312 474 10 20
Gizlilik Politikası Şartlar ve Koşullar Hakkımızda

Türkiye’de Yapı Market alanında öncü bir marka olmaktan gurur duyuyoruz!

Türkiye’de Yapı Market alanında öncü bir marka olmaktan gurur duyuyoruz!

Türkiye’de yapı marketin online adresi snk.web.tr, onlarca farklı kategoride binlerce ürünü müşterilerine ulaştırmasının yanında proje bazlı çalışmalarınızda da üstün hizmet garantisi sunuyor. Türkiye’nin her yerine ve her türlü projeye ortak olan snk.web.tr, onlarca işbirlikleri ile kısa zamanda maksimum hizmet sağlamaktadır.

Yapı market alanında yıllardır bir numara olan, en sevilen ve en güvenilir yapı market olan SNK Yapı Market, kusursuz ürünleriyle her zaman üst düzey hizmeti hedefliyor. Bu yüzden sürekli alt yapısına yatırımlar yaparak minimum gider ile sizlerin proje bazlı çalışmalarınızda piyasa değerinin altında bir fiyat belirliyor.

Onlarca farklı kategori arasındaki elektrik ürünlerini anahtar ve prizler, elektrik sayaçları, florasanlar, kablo kanalları, makaralı kablolar, sensörler, sigorta ve trafolar, sinek öldürme cihazları, çeşitli kapı zilleri ve çeşitlerini bulabilirsiniz.

Aydınlatma kategorisi altında, abajur ve ampul çeşitleri, avize ve sarkıtlar, projektörler ve spot aydınlatmalar, iç ve dış aydınlatmalar, lambaderler, spot, ışıldak ve fenerler gibi binlerce alternatif bulabilirsiniz.

Bahçe ekipmanları ile kaliteli ürünleri uygun fiyata bulmanın avantajını yaşarken, ağaç kesme makineleri, testereler, bahçe donanımları, çim biçme makineları, budama ve çapalamalar, bahçe süsleri, tırpanlar, fıskiye ve hortum ürünlerini bulabilirsiniz. Zemin ürünlerinde ise, fayanslar, kalebodurlar, laminant kaplamalar, parke aksesuarları, pvc kaplamalar, seramikler ve diğer yer kaplamaları birbirinden farklı modelleri ile sizleri bekliyor. İhtiyacınıza ve projenize uygun olarak snk.web.tr den başka adres aramayın.

Banyo ve mutfak ürünlerinin alışverişi hanımlar için her zaman en çok hassasiyet isteyen konulardan biridir. Gerek kalite, gerekse uzun kullanılabilirlik açısından karar vermek zordur.

Mutfak kategorisinde, aspratör ve davlumbazlar, çöp öğütme makinası, dolap içi çöp kovaları, eviye ve aksesuarlar, mutfak dolapları, mutfak aksesuarları, mutfak gereçleri ve ocak ürünlerini bulabilirsiniz. Banyo kategorisinde ise, armatörler, banyo aksesuarları, banyo tekstili, dolaplar, duş tekneleri ve kabinler, klozet ve klozet kapakları, küvet ve jakuziler, lavabolar, rezervuarlar ve vitrifiye gibi ürünleri bulabilirsiniz.

Siz de snk.web.tr de binlerce ürün seçeneğinin tadını çıkarırken küçük veya büyük çaplı projelerinizi bize bırakın. Hayatınızı kolaylaştıran son teknoloji ürünler ve uygun ödeme kosulları ile hepsi snk.web.trde