Proje Bazlı Toptan İhtiyaçlarınız İçin Lütfen İletişime Geçin +90 312 474 10 20
Gizlilik Politikası Şartlar ve Koşullar Hakkımızda

Yenilikçi Sistem: Tek Kat Çatı Kaplama

Yenilikçi Sistem: Tek Kat Çatı Kaplama

Son otuz yıl boyunca, Tek Kat Çatı Kaplama, en popüler çatı kaplama sistemlerinden biri olarak gelişim göstermiştir. Tek bir tabakaya monte edilmek üzere tasarlanan yenilikçi sistem, bir dizi avantajı olan çok çeşitli ticari ve endüstriyel binalar için standart bir çatı sistemi haline gelmiştir. Tek kat çatı kaplamanın pek çok avantajı vardır:

*Bir binanın enerji verimliliğini arttırırken çatının ömrünü uzatır.

*Düşük sıcaklıklarda bile esnekliği koruyan kesintisiz ve homojen bir yüzey elde eder.

*Mevcut bir çatıya ekstra ağırlık katmaz.

*Değişen hava koşulları ile genişler ve daralır.

*UV ışınlarına karşı dayanıklılık gösterir ve çatıyı güneşin etkisinden korur.

Tek kat çatı kaplama, kaplamada kullanılan malzemelere göre değişkenlik gösterir.

EPDM, Etilen ve Propilen maddelerinden üretilmiş sentetik kauçuktur. EPDM neredeyse yarım asırdan beri çatı kaplamalarında kullanılıyor. Yüksek ısı değişimlerine, zorlu iklim koşullarına ve UV ışınlarına karşı dayanıklılığı, esnekliği sayesinde uzun ömürlü olması, kurulumunda çok yönlülüğü nedeniyle en çok tercih edilen malzeme olmaya devam ediyor.

TPO, piyasadaki en hafif, en geri dönüştürülebilir malzemelerden biridir. Hava koşullarına ve UV ışınlarına dayanıklı, termoplastik poliolefin esaslı su yalıtım membranıdır. Sıcak hava kaynağı ile birleştirilen Multiplan TPO membranlar zorlu iklim koşullarına ve güneş ışınlarına maruz kalan tüm çatılarda su yalıtımı sağlamak için tasarlanmıştır. Yerleşik Ultra Violet korumasıyla piyasadaki hava koşullarına en dayanıklı malzemelerden biridir.

Modifiye Bitüm (MB) çatı kaplama, alçak eğimli veya düz çatı yapıları olan binalar için tasarlanmış Asfalt Çatı (BUR) ‘un asfalt esaslı, yakın bir kuzenidir. Yüksek esnekliğe sahip olmasıyla beraber su sızdırmaz ve uzun ömürlüdür. Hızlı ve kolay uygulaması vardır.

SNK Yapı Çözümleri olarak geleneksel çözümler dışında, müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri üzerine yenilikçi ve modern çözümler sunuyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerle, optimum performansta uyguladığımız çatı ve cephe kaplama projelerinizde baştan sona mükemmel ürünler ve teknik destek sağlamayı taahhüt ediyoruz.